o produkcie

Sztukaterie elewacyjne z siatką

Oferujemy najwyższej jakości sztukaterie elewacyjne styropianowe oraz gipsowe. Poza tym w ofercie posiadamy także

bonie elewacyjne oraz cały wachlarz sztukaterii wewnętrznych z listwami sufitowymi na czele.

Nasze sztukaterie

Sztukaterie styropianowe elewacyjne i wewnętrzne (gipsowe) są jednym z najłatwiejszych sposobów na całkowitą odmianę designu budynku. A jednak inwestorzy miewają wątpliwości co do trwałości tego rozwiązania - czy poszczególne elementy sztukaterii nie będą ulegały niszczeniu pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych?

 Lekkie sztukaterie styropianowe Lublin. Mocne sztukaterie elewacyjne w grubym utwradzeniu.

Stosowane przez naszą firmę powłoki utwardzające sprawiają, że nasze sztukaterie styropianowe i gipsowe charakteryzuje najwyższa na rynku odporność na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Każdy z elementów sztukaterii pokrywany jest w trakcie procesu produkcji grubą powłoką utwardzającą z dodatkowym zbrojeniem w postaci siatki, wykonanej z włókna szklanego. Dzięki temu, oferowane przez nas gzymsy, listwy sufitowe, pilastry, bonie i inne realizacje są wyjątkowo trwałe.

Kolejną z zalet oferowanych przez nas produktów jest ich niska waga. Sztukaterie styropianowe wykonane są na rdzeniu styropianowym, dzięki czemu nie obciążają ścian domu w nawet najmniejszym stopniu - są za to wyjątkowo dekoracyjne. Należy również pamiętać, że dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, wszystkie elementy sztukaterii, takie jak gzymsy czy listwy elewacyjne, są niewrażliwe na działanie grzybów i pleśni, a w rezultacie pozostaną piękne przez długie lata.

Galeria naszych produktów zawiera miedzy innymi: sztukaterie ze styropianu zewnętrzne oraz gipsowe- wewnętrzne.

Produkcja na wymiar- aby maksymalnie ograniczyć powstawania odpadów wszystkie listwy elewacyjne i wewnętrzne produkujemy w długościach dopasowanych do potrzeb Klienta (nawet do długości 2.5mb w zależności od przekroju listwy). Poza tym, odtwarzamy uszkodzone- nadgryzione zębem czasu sztukaterie istniejące na starszych budynkach.


Istnieje wiele sposobów na ozdobienie elewacji, która będzie przyciągała wzrok, a do tego będzie praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości. To wyjątkowo istotne, aby poszczególne elementy elewacji były odporne na niesprzyjające i zmienne warunki atmosferyczne, nie przyjmowały zabrudzeń, a ponadto były lekkie i atrakcyjne wizualnie.
Wszystkie wymienione warunki spełnia sztukateria elewacyjna zbrojona siatką. Poza jej niezaprzeczalnymi walorami użytkowymi, warto dostrzec również jej wyjątkowe właściwości estetyczne. Wszak właśnie po to decydujemy się na instalację sztukaterii na elewacji budynku - aby zachwycała oryginalnym, innym niż wszystkie, designem. Wybierając nasze produkty, mogą Państwo być pewni, że elewacja nabierze charakteru i elegancji. Sztukateria podkreśli urodę bryły budynku oraz stolarki okienno - drzwiowej i wspaniale będzie się komponowała z otoczeniem.
W naszej ofercie znajdą Państwo listwy styropianowe, gzymsy, podparapetniki, pilastry, bonie i inne elementy - wszystkie w wielu przepięknych wzorach. A jeśli dostępne modele nie zaspokoją Państwa oczekiwań, wykonamy elementy o wzorach na zamówienie indywidualne. Wystarczy nam zdjęcie lub projekt potrzebnych gzymsów - za taką usługę nie pobieramy dodatkowej opłaty!

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.