Gzymsy elewacyjne

Gzymsy zewnętrzne

Wysokiej jakości elementy dekoracyjne elewacji są filarem naszej działalności. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju gzymsów zewnętrznych, które doskonale uzupełniają fasadę budynków. Właścicieli domków jednorodzinnych, a także kamienic bądź bloków zachęcamy do przejrzenia szczegółowej oferty. Nasze gzymsy elewacyjne upiększają również budynki użyteczności publicznej. To uniwersalne detale architektoniczne, które szybko, a przede wszystkim efektownie odmieniają wygląd remontowanych nieruchomości albo nadają charakter nowo powstałym.

Gzymsy elewacyjne zewnętrzne

Zdajemy sobie sprawę, że sztukateria może wpłynąć na design elewacji w równym stopniu co na aranżację wnętrz. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dom prezentował się atrakcyjnie, budząc uznanie gości jeszcze przed przekroczeniem progu.
Czytaj więcej … Produkty charakteryzuje staranność wykonania oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu gzymsy zewnętrzne naszego autorstwa będą zdobić budynki klientów przez kolejne lata. Stanowią oryginalny dodatek, który można idealnie dopasować do stylu zabudowania bądź odwrotnie – nadać mu odpowiedni klimat. Wystarczy wybrać właściwy rodzaj gzymsu, aby budynek zwracał uwagę każdej przechodzącej obok niego osoby. Zamieszczenie gzymsu na elewacji wyróżni Państwa dom na tle sąsiednich zabudowań i będzie jednocześnie potwierdzeniem, że zamieszkujący go ludzie cenią sobie piękno i elegancję.

Stylowe gzymsy na elewacje

Dostępne w katalogu gzymsy elewacyjne zewnętrzne to bogata gama elementów dekoracyjnych przeznaczonych do dekorowania elewacji budynków. Można je zamontować na całej powierzchni, a najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w cały zestaw sztukaterii. Komplet złożony z utrzymanych w tej samej stylistyce detali pozwala na przemyślane wykończenie budynku. Polecamy Państwa uwadze m.in. gzymsy pod dach oraz listwy podparapetowe pod okna oraz gzymsy kondygnacyjne międzypiętrowe. Ponadto do oferty wchodzą elementy zdobiące elewację takie jak bonie narożne czy pilastry. Kolejne produkty, na które można złożyć zamówienie, to zworniki oraz wsporniki. Szerokie zastosowanie gzymsów zewnętrznych umożliwia urozmaicenie fasady nieruchomości powstałej w stylu klasycznym oraz współczesnym. To, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, to tworzenie dekorów na elewację pod wymiar. Klienci nie muszą się obawiać niedopasowania produktów czy konieczności samodzielnego docinania ich przed montażem. Nie wysyłamy zamawiającym profili w standardowych, ograniczonych wymiarach. Wszystkie elementy produkujemy zgodnie z wytycznymi od klienta. Dostarczamy je od razu w wersji gotowej do zamontowania oraz pomalowania.

Wysokiej jakości gzymsy zewnętrzne

Bez wątpienia budynek udekorowany sztukaterią na elewacji przykuwa wzrok otoczenia. Nasze gzymsy umożliwiają odświeżenie całego obiektu, a także stworzenie nietuzinkowych aranżacji. To bardzo nowoczesne produkty, dostępne w wielu wzorach oraz formach. Zróżnicowanie oferty pozwala na dopasowanie modeli do stylistyki większości nieruchomości. Za sprawą gzymsów elewacyjnych można wpłynąć na estetykę całego budynku. Z tego powodu sukcesywnie rośnie grono ludzi zainteresowanych takim rozwiązaniem. Zewnętrzne profile styropianowe posiadają korzystną cenę, są wysoce estetyczne, a do tego bardzo lekkie. Mimo że ozdabianie nimi elewacji należy do stosunkowo nowych trendów, szturmem zdobyły uznanie klientów.

Wytrzymałe gzymsy elewacyjne

Możliwość zamówienia perfekcyjnie dopasowanych gzymsów zewnętrznych daje kupującym pewność zadowolenia z wyboru naszej marki. Ale to nie jedyna zaleta dekorów z katalogu przedsiębiorstwa. Prócz tego, że znakomicie współgrają z pozostałymi artykułami (np. z fasetami, boniami czy listwami), cechują się najwyższą jakością. Zostały wykonane z trwałych materiałów, co sprawia, że zachowają na długo estetyczny wygląd. Wykazują wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, niegroźne im również uszkodzenia mechaniczne. Nawet po kilku latach ekspozycji na działanie deszczu, wiatru, niskich czy wysokich temperatur nie odciśnie się na wyglądzie zewnętrznych profili. Warto zainwestować w gzymsy na elewację, ponieważ to jeden z najprostszych, a jednocześnie najbardziej efektownych sposobów dekorowania fasady. Funkcję zabezpieczenia gzymsów spełnia warstwa utwardzająca zbrojona siatką z włókna szklanego. Przyczynia się do tego, że profile mogą odgrywać rolę szykownej ozdoby przez kolejne sezony. Ich dodatkowe atuty to prostota oraz szybkość montażu. W krótkim czasie od otrzymania przesyłki można cieszyć się stylowym designem swojego domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oferowanych gzymsów zewnętrznych. Jeżeli żaden wariant nie trafił w stu procentach w Państwa gust, namawiamy do kontaktu. Wystarczy przesłać nam swoją propozycję (projekt, fotografie), a z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Nasza wiedza oraz doświadczenie służą jako gwarancja solidności produktów, a także idealne dobranie ich do stylistyki budynku.

KLIKNIJ W WYBRANY WZÓR ABY OBEJRZEĆ JEGO WIZUALIZACJĘ


Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na kontakt i zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.