Gzymsy elewacyjne

Gzymsy elewacyjne

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju detali architektonicznych w tym gzymsy elewacyjne. Mamy duże doświadczenie w produkcji dekorów zewnętrznych stosowanych w zdobieniu fasad. Właścicieli domków jednorodzinnych, a także kamienic bądź bloków zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Gzymsy elewacyjne upiększają również budynki użyteczności publicznej. To uniwersalne detale architektoniczne, które szybko, a przede wszystkim efektownie odmieniają wygląd remontowanych nieruchomości albo nadają charakter nowo powstałym.

Gzymsy zewnętrzne

Zdajemy sobie sprawę, że sztukateria może wpłynąć na design elewacji w równym stopniu co na aranżację wnętrz. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dom prezentował się atrakcyjnie, budząc uznanie gości jeszcze przed przekroczeniem progu.
Czytaj więcej … Produkty charakteryzuje staranność wykonania oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu gzymsy elewacyjne naszego autorstwa będą zdobić budynki klientów przez kolejne lata. Stanowią oryginalny dodatek, który można idealnie dopasować do stylu zabudowania bądź odwrotnie – nadać mu odpowiedni klimat. Wystarczy wybrać właściwy rodzaj gzymsu, aby budynek zwracał uwagę każdej przechodzącej obok niego osoby. Zamieszczenie gzymsu na elewacji wyróżni Państwa dom na tle sąsiednich zabudowań i będzie jednocześnie potwierdzeniem, że zamieszkujący go ludzie cenią sobie piękno i elegancję.

Stylowe gzymsy na elewacje

Dostępna w katalogu bogata oferta gzymsów elewacyjnych może oczywiście zostać poszerzona o produkcję wzorów pod indywidualne zamówienie. Ponadto do oferty wchodzą inne elementy zdobiące elewację takie jak bonie narożne czy pilastry.  To, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, to tworzenie dekorów pod wymiar. Klienci nie muszą się obawiać niedopasowania produktów czy konieczności samodzielnego pomiaru sztukaterii przed złożeniem zamówienia. Na życzenie kupującego osobiście dokonujemy niezbędnych pomiarów. Nie wysyłamy zamawiającym profili w standardowych, ograniczonych wymiarach- listwy wytwarzamy w długościach dopasowanych optymalnie. Wszystkie elementy produkujemy zgodnie z wytycznymi od Klienta. 

Wysokiej jakości gzymsy zewnętrzne

Bez wątpienia budynek udekorowany sztukaterią przykuwa wzrok, pozwala na stworzenie nietuzinkowych aranżacji. Zróżnicowanie oferty pozwala na dopasowanie modeli do stylistyki większości nieruchomości. Za sprawą gzymsów elewacyjnych można wpłynąć na estetykę całego budynku. Z tego powodu sukcesywnie rośnie grono ludzi zainteresowanych takim rozwiązaniem. Zewnętrzne profile styropianowe posiadają korzystną cenę, są wysoce estetyczne, a do tego bardzo lekkie. Mimo że ozdabianie nimi elewacji należy do stosunkowo nowych trendów, szturmem zdobyły uznanie klientów.

Wytrzymałe gzymsy elewacyjne

Możliwość zamówienia perfekcyjnie dopasowanych gzymsów zewnętrznych daje kupującym pewność zadowolenia z wyboru naszej marki. Ale to nie jedyna zaleta dekorów z niniejszej oferty. Prócz tego, że znakomicie współgrają z pozostałymi artykułami (np. z fasetami, boniami czy listwami), cechują się najwyższą jakością. Zostały wykonane z trwałych materiałów, co sprawia, że zachowają na długo estetyczny wygląd. Wykazują wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, niegroźne im również uszkodzenia mechaniczne. Nawet po kilku latach ekspozycji na działanie deszczu, wiatru, niskich czy wysokich temperatur nie odciśnie się na wyglądzie zewnętrznych profili. Warto zainwestować w gzymsy elewacyjne, ponieważ to jeden z najprostszych, a jednocześnie najbardziej efektownych sposobów dekorowania fasady. Ich dodatkowe atuty to prostota oraz szybkość montażu. W krótkim czasie od otrzymania przesyłki można cieszyć się stylowym designem swojego domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oferowanych gzymsów zewnętrznych. Jeżeli żaden wariant nie trafił w stu procentach w Państwa gust, namawiamy do kontaktu. Wystarczy przesłać nam swoją propozycję (projekt, fotografie), a z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Nasza wiedza oraz doświadczenie służą jako gwarancja solidności produktów, a także idealne dobranie ich do stylistyki budynku.

KLIKNIJ W WYBRANY WZÓR ABY OBEJRZEĆ JEGO WIZUALIZACJĘ