Nadokienniki

Sztukateria okienna - nadokienniki

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie gzymsów elewacyjnych takich jak nadokienniki. To dekoracyjne detale architektoniczne, które stanowią uzupełnienie pozostałych elementów elewacji. Cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród kupujących, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które chcą nadać fasadzie budynku spójny, jednolity styl. Jeśli należą Państwo do tej grupy, zachęcamy do przejrzenia pełnego katalogu wykonywanych prac.

Estetyczne nadokienniki

Podstawowe zadania nadokienników można podzielić na praktyczne oraz estetyczne. Odgrywają rolę oryginalnej dekoracji – dotyczy to zarówno wersji zamieszczanych bezpośrednio nad oknami lub drzwiami. Druga funkcja, którą pełnią, to odprowadzanie wody. Niezależnie od tego, czym kierują się klienci, zamawiając u nas nadokienniki, gwarantujemy najwyższą jakość produktów.
Czytaj więcej … Ten ozdobny element można z łatwością dopasować do specyfikacji nowo wybudowanej nieruchomości albo do stylistyki remontowanego budynku. Rewelacyjnie prezentuje się w starych kamienicach, prócz tego pasuje do fasady domku jednorodzinnego w klasycznym stylu. Nadokienniki sprawdzą się również w nowoczesnych budowlach – wystarczy tylko wybrać odpowiedni typ.

Nadokiennik jako eleganckie wykończenie

Jeżeli poszukują Państwo gustownego wykończenia fasady, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Nasze nadokienniki tworzą atrakcyjną całość z listwami okiennymi, nadając domowi luksusowy wygląd.

KLIKNIJ W WYBRANY WZÓR ABY OBEJRZEĆ JEGO WIZUALIZACJĘ