Sztukateria sufitowaListwy, gzymsy sufitoweSztukateria sufitowa do każdego wnętrza

Oferowane przez nas elementy sztukaterii podsufitowej to doskonały sposób na stylową oraz oryginalną dekorację dowolnego wnętrza. Ogromna różnorodność prezentowanych wzorów umożliwia idealne dopasowanie architektonicznych detali do panującego w danym pomieszczeniu stylu i stworzenie spójnej aranżacji. Warto też pamiętać, że poszczególne komponenty możemy wykonać według indywidualnego zamówienia klienta, uwzględniając jego własne pomysły dekoracyjne.

Elegancka i praktyczna sztukateria podsufitowa

Sztukateria sufitowa bardzo pozytywnie wpływa na wygląd pomieszczeń, podnosi ich prestiż i dodaje szyku. Tego typu ozdobne elementy architektoniczne zawsze kojarzyły się z elegancją, dlatego dawniej najczęściej wykorzystywano je w wyjątkowo reprezentacyjnych i ekskluzywnych miejscach. Obecnie wszelkiego rodzaju listwy i rozety sufitowe są chętnie montowane w różnego typu zarówno publicznych, jak i prywatnych wnętrzach, gdzie pełnią funkcję dekoracyjną, oraz są doskonałym uzupełnieniem eleganckiego oświetlenia. Idealnie maskują też różne nieestetyczne mankamenty na suficie oraz karnisze czy instalacje elektryczne. Połączenie walorów ozdobnych z praktycznymi powoduje, że sztukateria podsufitowa jest niezastąpionym i wszechstronnym sposobem na funkcjonalną oraz elegancką aranżację dowolnie urządzonych wnętrz.
Czytaj więcej …

Sufit w nowym wydaniu

Elegancki sufit ozdobiony pięknymi i estetycznymi elementami sztukaterii stanowi bardzo ekskluzywną oraz zwracającą uwagę formę aranżacji wnętrza. Zastosowanie takich dekoracji może całkowicie odmienić pomieszczenie, nadając mu zupełnie innego i niepowtarzalnego charakteru. Wśród proponowanych przez nas detali wykorzystywanych do dekoracji sufitów znajdują się bardzo popularne listwy sufitowe, efektowne listwy oświetleniowe LED oraz niezwykle ozdobne rozety sufitowe. Wszystkie produkty występują w wielu oryginalnych wzorach pasujących do dowolnego stylu oraz indywidualnych preferencji. W zależności od potrzeb można wybrać elementy charakteryzujące się bardziej ozdobnymi i fantazyjnymi kształtami lub takie, które dobrze wkomponują się w minimalistyczny wystrój. Interesującą propozycją w naszej ofercie są listwy oświetleniowe LED, pozwalające wyczarować w pomieszczeniu wyjątkowo subtelny i dyskretny nastrój. Produkowana przez nas sztukateria sufitowa oprócz tego, że jest bardzo estetyczna, charakteryzuje się też doskonałą jakością wykonania dającą gwarancję trwałości i niezmiennego wyglądu przez długie lata.
Listwy sufitowe
Listwy oświetleniowe LED
Rozety sufitowe