podparapetniki

Podparapetniki zewnętrzne

Sztukateria styropianowa produkowana przez naszą firmę obejmuje szereg ozdób elewacji, w tym listwy podparapetowe. Oferowane podparapetniki w szybki, a zarazem bardzo prosty sposób zmieniają wygląd fasady budynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Stylowe podparapetniki

Klasyczny profil gzymsu podparapetowego z łatwością dopasowuje się do pozostałych elementów sztukaterii zewnętrznej. Co więcej, w połączeniu z resztą elewacyjnych dekoracji prosty design pokazuje pełnię swojej urody. Dzięki nim wygląd ściany budynku nabiera spójności oraz elegancji. Konstrukcja podparapetników umożliwia bezproblemowy montaż. Oznacza to, że osoby, które zdecydują się na zamówienie tego typu listew, będą mogły cieszyć się widokiem odmienionego domu w krótkim czasie. Jeżeli poszukują Państwo prostej w instalacji dekoracji zewnętrznej okien, gorąco zachęcamy do zainteresowania się podparapetnikami ze styropianu.
Czytaj więcej …

Solidne listwy podparapetowe

Jak każdy z naszych produktów, podparapetniki są wykonane z wysokiej jakości surowca, z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Katalog podparapetników zewnętrznych, które możemy dla Państwa wykonać, zawiera wiele wariantów, co ułatwia dokonanie wyboru. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego zamówienia ozdoby w dowolnym wzorze.

KLIKNIJ W WYBRANY WZÓR ABY OBEJRZEĆ JEGO WIZUALIZACJĘ